Uzņēmums

Par Silvanols

“Silvanols” ir Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums, kas 28 gadus izstrādā un ražo dabiskas izcelsmes uztura bagātinātājus, medicīniskās ierīces, kosmētiku un zāles, lai padarītu dabas dziedinošo spēku tuvāku un pieejamāku cilvēkiem visā pasaulē.

“Silvanols” ir izveidojis ap 50 augstvērtīgu, inovatīvu un efektīvu produktu portfeli dažādām indikācijām, ar kura palīdzību uzlabot cilvēku labsajūtu un dzīves kvalitāti.

Mēs apvienojam zināšanas par augu ārstnieciskajām īpašībām ar jaunākajām tehnoloģiju iespējām, lai sasniegtu vislabākos rezultātus un apmierinātu cilvēku vajadzības. Izmantot tikai dabīgas sastāvdaļas, saglabājot to vērtīgās īpašības, ir mūsu privilēģija.

“Silvanols” priekšvēsture sakņojas ārstniecības augu vākšanas un Latvijas farmācijas tradīciju apvienojumā. Kamēr attīstītās pasaules valstis no jauna atgriežas pie dabas dziedniecisko spēju izmantošanas, Latvijā tās ir paaudzēs pārmantotas vērtības, kas nav zaudētas, un “Silvanols” tās izmanto joprojām. Ražojot dabas visvērtīgākajām vielām un gadsimtiem krātām zināšanām bagātus produktus, “Silvanols” patērētājam starp mūsdienu ķīmiskajiem preparātiem sniedz iespēju izvēlēties produktus, kuru sastāvdaļas ir nākušas no tīras, neskartas dabas un to labās īpašības atzītas vairākās paaudzēs. Pasaulē palielinoties dzīves ilgumam, bet vienlaicīgi arī palielinoties ķīmiskam vides piesārņojumam, cilvēki arvien vairāk novērtē dabīgas preventīvas darbības dzīves kvalitātes uzlabošanai – tāpēc dabas spēka aktualitāte ir nezūdoša.

Pateicoties uzņēmuma piedāvāto produktu izcilajām ārstnieciskajām īpašībām, tie ir pieprasīti un pieejami ne tikai Latvijā, bet arī 30 ārvalstu tirgos Eiropā un Āzijā. Augsto kvalitāti Silvanols darbā apliecina arī ISO 22000, ISO 13485 un GMP sertifikāti

Misija

“Silvanols” palīdz uzlabot cilvēku labsajūtu un dzīves kvalitāti, mērķtiecīgi radot inovatīvus un efektīvus veselību veicinošus produktus no dabīgām izejvielām.

Vīzija

Kļūt par vadošo ražotāju Baltijā, kas ražo dabiskas izcelsmes un zinātniski pilnveidotus produktus klientiem, kuri vēlas dzīvot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

Mūs, tāpat kā arvien vairāk cilvēku visā pasaulē, vada pārliecība – daba dziedē!

Mūsu vērtības ir:

CILVĒKS – kā personība ar unikālu pieredzi un zināšanām caur komandas darbu sniedz savu individuālo pienesumu kopējā mērķa sasniegšanai.

ATBILDĪGA ATTIEKSME – pildot savus darba pienākumus un pieņemot lēmumus ar izpratni par sava snieguma ietekmi uz kopējo rezultātu.

MĒRĶTIECĪBA – izstrādājot efektīvus un kvalitatīvus risinājumus.

VITALITĀTE – radot pozitīvas enerģijas apmaiņu un veicinot iniciatīvu pilnveidoties.

Back to top