Jaunumi

Iedvesmot karjerai

Silvanols valdes priekšsēdētāja Liene Puriņa šo mācību  gadu aizvadīja kā mentors  Latvijas Universitātē, iedvesmojot un iedrošinot studentus viņu karjeras izvēlē.

Biznesa vadības un ekonomikas fakultātes 3. kursa studente Zane Jermuša kopā ar Lieni aizvadīja vienu mācību gadu, kur Liene esot līdzās mācību procesā  dalījās ar savu profesionālo pieredzi – kā teorija noder un strādā reālā darba vidē

Zane atzīst, ka tieši Covidlaikā mentors blakus ir devis daudz spēka un drosmes saskatīt lietas, no cita skatu punkta. Ne vienmēr mācībspēks var iedot pareizo atbildi. Mentors nemāca, bet veicina mācīšanos, virza no tagadnes uz nākotni. Mentors, kā uzticamības persona saliek punktiņus  uz ”i”, palīdzot nostāties virzienā uz mērķi.

Gadu kopā darbojoties Zane ir uzstādījusi sev īstermiņa un ilgtermiņa mērķus, izvērtējusi kamdēļ tieši šie mērķi ir svarīgāki par citiem, analizēta personīgā vērtību skala, kas turpmāk kalpos kā iekšējais motivators. Uzsāktas prakses gaitas un izraudzīta un  iesniegta arī bakalaura darba tēma.

Un kas zina, varbūt tieši Zane pēc pāris gadiem pie mums atgriezīsies nevis kā students, bet kā diplomēts finanšu speciālists.

Back to top