Jaunumi

Farmācijas nozares profesionāļi no visas pasaules izcili novērtē Silvanols produktus, kuru efektivitāte un drošība balstīta uz pētījumiem

No 5. līdz 7. novembrim Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums Silvanols kopā ar Olainfarm AS piedalījās pasaulē lielākajā farmācijas nozares starptautiskajā izstādē CPhI Worldwide 2019, Frankurtē. Īpašu ievērību jau otro gadu izpelnījās GoRespiro produkti  ar zinātniski pierādītu efektivitāti. 

Starptautiskajā izstādē CPhI Worldwide 2019 Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums Silvanols ar esošajiem Eiropas partneriem no Polijas, Grieķijas, Rumānijas, Ukrainas un Serbijas pārrunāja līdzšinējo sadarbību un produktu portfeļa attīstību, papildinot tos ar jaunajiem produktiem.
Tāpat gan esošie, gan potenciālie klienti tika iepazīstināti ar 2018. gadā pabeigtā GoRespiro kapsulu (uzlabots Astmosil, balstoties uz zinātnisku pamatojumu) klīniskās efektivitātes un drošības novērojuma pozitīvajiem rezultātiem. Tas radīja lielu klientu interesi par elpceļu veselības produktu līnijām, jo uztura bagātinātāju ražotāju lokā produktu novērojumus veic reti, savukārt ar Latvijā ražotu dabas līdzekli,tik augstā pierādījumu līmenī, tāds veikts pirmoreiz.

Pētniecībā ieguldītie resursi vainagojās ar panākumiem. Silvanols izstādes laikā noslēdz sadarbības līgumu par produkta GoRespiro izplatīšanu Portugālē.

Nopietna potenciālā sadarbība veidojas sarunās ar Marokas, Ungārijas un Vācijas farmācijas nozares profesionāļiem.

Kopumā izstādes ietvaros 3 dienu laikā Silvanols pārstāvji izveidoja biznesa kontaktus ar teju 200 nozares profesionāļiem

Paralēli tam Silvanols speciālisti izstādē iepazinās ar nozares jaunākajām tendencēm izejvielu un iepakojumu piedāvājumā, aktīvi apmeklējot citus stendus un tiekoties ar saviem partneriem šai jomā.

CPhI Worldwide 2019  ir lielākā farmācijas nozares izstāde pasaulē jau 30. gadu. Papildu informācija: https://www.cphi.com/europe/

Back to top