Jaunumi

Silvanols laiž tirgū pirmo kombinēto līdzekli Latvijā ar inovatīvo sastāvdaļu Lactium® – pret ikdienas stresu.

Savu 25. jubilejas gada pavasari uzsākam ar jaunu produktu līniju:
GoRelax Day un GoRelax Night –
mierīgākai un harmoniskākai dzīvei un naktsmieram.
Silvanols laiž tirgū pirmo kombinēto līdzekli Latvijā ar inovatīvo
sastāvdaļu Lactium® – pret ikdienas stresu.

Abu produktu sastāvā ietverta jauna inovatīva izejviela – Lactium® dabiskiem apstākļiem līdzīgi sašķelts īpašs patentēts govs piena proteīns, kuru izstrādājuši un izpētījuši Nansī Lorēnas universitātes zinātnieki (Francija). Pētījumos pierādīts, ka šis īpašais piena proteīns uzlabo miegu un ir dabīgs prettrauksmes līdzeklis, kas palīdz mazināt stresa izpausmes.
Šobrīd, kad mainās pasaule un daudzu cilvēku dzīves ritms, ir būtiski saglabāt ne tikai fizisko bet arī emocionālo labsajūtu un neļauties bailēm no neprognozējamās nākotnes un pat panikai. Kaut arī dzīves ritms kļuvis lēnāks un mierīgāks, šobrīd ir vairāki stresa avoti, kas negatīvi ietekmē daudzu cilvēku dzīves kvalitāti. Būtiski sarūk jēgpilnas aktivitātes un klātienes sociālā saziņa, daudziem ir bažas par finansiālo drošību un darba iespējām nākotnē. Ir daudzi ieteikumi, kā palīdzēt sev spriedzes apstākļos, piemēram, ikdienas režīma ievērošana, fiziskās aktivitātes, pastaigas dabā, taču ne vienmēr izdodas tos ievērot un, pat, ja izdodas, ne vienmēr tas ir pietiekami, lai samazinātu pārlieku lielā stresa radītās izpausmes. Smagākos gadījumos palīdzība noteikti jāmeklē pie speciālista, taču vēlamies atgādināt, ka vieglākos gadījumos palīdzību var sniegt arī dabas līdzekļi.
GoRelax produktu līnija radīta, lai palīdzētu aktīviem cilvēkiem- sadzīvot ar ikdienas straujā dzīves tempa sekām – pārmērīgu stresa līmeni, kura rezultātā var rasties pat tādi veselības traucējumi kā bezmiegs, galvassāpes, vēdersāpes, nogurums, aizkaitināmība, nomākts garastāvoklis, našķēšanās, grūtības koncentrēties, sliktāka atmiņa utml.. Lai viss norit balansā – gan produktīvi strādāt, gan rūpēties par ģimeni, gan kvalitatīvi, aktīvi atpūsties un arī labi izgulēties.

Back to top