Jaunumi

Silvanols šajā vīrusu periodā īpaši akcentē uz zinātniskiem pētījumiem pamatotu un izstrādātu līdzekli organisma aizsargspēju stiprināšanai – GoImmune STRONG

Notikumi pasaulē liek arvien vairāk domāt par organisma aizsargspēju stiprināšanu pret dažādiem vīrusiem. Silvanols, izpētot zinātniskās publikācijas par ārstniecības augiem un citām dabīgām vielām, kurām ir organisma aizsargspējas sekmējošas īpašības, pērnā gada nogalē izveidoja un jau ražo unikālu produktu- GoImmune STRONG kapsulas, kas ir pieejamas aptiekās.

Produkta sastāvā ir Sārtās Tabebujas mizas ekstrakts (Tabebuia avellandae), tautā zināms kā Skudru koks, Olīvu lapu ekstrakts (Olea europea), Zaļais Brazīlijas propoliss, cinka bisglicināts un organiskais selēns.

Tabebuja, olīva, cinks un selēns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Oksidatīvais stress rodas organismā nonākot vīrusiem un citām kaitīgām vielām- oksidantiem, kas rezultātā negatīvi ietekmē imunitāti, tāpēc būtiski palīdzēt organismam tikt galā ar šo oksidatīvo stresu. Tabebuja palīdz aizsargāt organismu no ārējiem nelabvēlīgiem faktoriem, savukārt, cinks un organiskais selēns veicina normālu imūnsistēmas darbību, tāpēc GoImmune STRONG- labs risinājums vīrusu sezonā.

Silvanols produktu efektivitāti sekmē  augstie produkta izstrādes standarti- literatūras izpēte, augstas kvalitātes izejvielas, ražošana un augu ekstraktu standartizācija.

Olīvu lapas parasti lieto saaukstēšanās, gripas, vīrusu infekciju gadījumos[1] Olīvu lapu antioksidatīvā iedarbība ir salīdzināma ar vitamīniem C un E[2] un tam piemīt arī antibakteriālā īpašība[3].

Zaļais Brazīlijas propoliss ir inovatīva sastāvdaļa. Zaļajam Brazīlijas propolisam ir pētījumos pierādīta antibakteriālā aktivitāte[4] Šī īpašība varētu noderēt mazinot augšējo elpceļu infekciju izraisītāju aktivitāti.

Silvanols ir uzņēmums, kas investē produktu efektivitātes izpētē. 2019. gadā sadarbībā ar Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātnisko institūtu “BIOR” veikts GoImmune STRONG dabas vielu ekstraktu un kompozīciju antibakteriālās iedarbības pētījums, kas pierādīja GoImmune STRONG antibakteriālo iedarbību, līdz ar GoImmune STRONG ir inovatīva dabas vielu kompozīcija elpceļu infekcijām ar pierādītu antibakteriālo efektivitāti.

Īpašu uzmanību pievēršam faktam, ka GoImmune STRNOG ir veģetāriešiem piemērots produkts.

GoImmune STRONG- stiprs imunitātes lādiņš. Atgādināsim, ka GoImmune grupā pieejami arī inovatīvie spreji zemmēles lietošanai- GoImmune spray, GoImmune kids ar laktoferīnu, plūškoka ekstraktu, lizīnu un cinku, kā arī GoImmune lollipops- veselīgais našķis imunitātei ar plūškoka ekstraktu, beta glikānu, cinku un C vitamīnu.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

[1] EMA Committee on Herbal Medicinal Products. Assessment report on Olea europaea L., folium. 2018.

[2] http://research.lfb.org/research/html/lfw_oliveleaf_0415/?code=E404R608&n=LFW_vitaolive_0415&email=removed&a=13&o=63170&s=66864&u=4640138&l=199171&r=MC&g=0&ver=3

[3] Barbaro B, Toietta G, Maggio R, et al. Effects of the olive-derived polyphenol oleuropein on human health. Int J Mol Sci. 2014;15(10):18508–18524.  doi:10.3390/ijms151018508

[4] Berretta, Andresa Aparecida et al. “Functional Properties of Brazilian Propolis: From Chemical Composition Until the Market.” (2017). https://www.researchgate.net/publication/314194634_Functional_Properties_of_Brazilian_Propolis_From_Chemical_Composition_Until_the_Market

 

Back to top