Jaunumi

“Silvanols” laiž klajā jaunu produktu bērniem – ledenes imunitātes stiprināšanai

Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums “Silvanols” radījis jaunus produktus bērnu imunitātei – sūkājamas ledenes uz kociņa GoImmune lollipops ar aveņu vai melleņu garšu. Tuvojoties saaukstēšanās sezonai, tās īpaši noderēs bērnudārza vecuma bērniem un sākumskolas skolēniem.

Rudenī, kad bērniem jāatgriežas skolās, bērnudārzos un sākas vīrusu sezona, GoImmune lollipops būs nozīmīgs palīgs vecākiem bērnu organisma aizsargspēju spēcināšanā, jo sūkājamas ledenes uz kociņa ir īpaši iemīļota un ērti lietojama forma bērniem. GoImmune lollipops ir garšīga un dabīga izvēle imūnsistēmas atbalstam, ko var lietot jau no 2 gadu vecuma.

GoImmune lollipops ir unikāls līdzeklis imunitātei, kura sastāvā ir plūškoka ekstrakts, beta glikāns, C vitamīns, un cinks. Plūškoka augļi, kas tradicionāli ir izmantoti imūnsistēmas atbalstam, palīdz uzturēt normālu imūnsistēmu un elpceļu veselību. C vitamīns un cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, papildus C vitamīns palīdz samazināt nogurumu un nespēku. GoImmune lollipops nesatur mākslīgas krāsvielas, mākslīgus aromatizētājus un konservantus.

Sūkājamās ledenes ir pieejamas ar divām dažādām garšām – ar melleņu un ar aveņu garšu.

Produktus var iegādāties visos aptieku tīklos Latvijā.

Back to top