Jaunumi

Radīti unikāli “LONGGO” zemmēles spreji GOImmune pieaugušajiem un bērniem

Kopš 2017. gada decembra Latvijā un Igaunijā pieejami jauni, oriģināli, zem mēles pūšami zīmola “LONGGO” uztura bagātinātāji imunitātes uzturēšanai GOImmune un GOImmune KIDS.

Šo produktu sastāvā ir augu ekstrakti, aminoskābes, olbaltumvielas, minerālvielas un vitamīni imūnsistēmas atbalstam akūtu vīrusu sezonā. Būtiska nozīme ir inovatīvajai spreju zemmēles lietošanai, jo tā nodrošina ātrāku aktīvo vielu uzsūkšanos un iedarbību organismā. GOImmune paredzēts pieaugušajiem un jauniešiem no 12 gadu vecuma, savukārt GOImmune KIDS īpaši izstrādāts maziem bērniem – lietošanai jau no 2 gadu vecuma.

GOImune KIDS ir veidots uz upeņu sulas bāzes, kas satur laktoferīnu, plūškoka augļu ekstraktu, lizīna hidrohlorīdu,  cinku un vitamīnu C. Laktoferīns ir svarīga olbaltumviela, kas visvairāk ir sastopama mātes pirmpienā pēc bērna piedzimšanas.

GOImmune ir veidots uz aveņu sulas bāzes, kas satur laktoferīnu, plūškoka augļu ekstraktu, plūškoka ziedu ekstraktu, mārrutku sakņu ekstraktu, lizīna hidrohlorīdu,  cinku, vitamīnus D, B12 un C.

SIA “LONGGO” ir Latvijas farmācijas uzņēmuma AS “Olainfarm” meitasuzņēmums. SIA “LONGGO” patērētājiem piedāvā mūsdienīgus dabīgas izcelsmes produktus veselīga dzīves ritma uzturēšanai. Uzņēmuma misija ir uzlabot cilvēku labsajūtu un dzīves kvalitāti ar inovatīviem un efektīviem risinājumiem.

Back to top