Jaunumi

Latvija var! Izpētīts un radīts jauns līdzeklis pret elpceļu infekcijām!

Zaļās farmācijas uzņēmums Silvanols sadarbībā ar Latvijas Universitātes un Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR” zinātniekiem ir pierādījis uztura bagātinātāja “Goimmune Strong” antibakteriālās īpašības un šo līdzekli kā dabīgu, efektīvu un ilgspējīgu alternatīvu elpceļu vīrusu infekciju profilaksei un ātrākai veselības atgūšanai saslimšanas gadījumā.

Goimmune Strong izstrādē tika izmantotas gan jau uzkrātās zināšanas par augu izcelsmes antimikrobiāliem un pretiekaisuma savienojumiem, gan veikta plaša testēšana, lai atrastu iedarbīgāko izejvielu kombināciju. Pētījuma rezultāti pierādīja, ka tieši ekstraktu, minerālvielu un zaļā propolisa kombinācijai piemīt augstākā antibakteriālā aktivitāte, nevis atsevišķi kādam no dabas vielu kompozīcijas komponentiem.

Produkta sastāvā ir Sārtās Tabebujas mizas ekstrakts (Tabebuia avellandae), tautā zināms kā Skudru koks, Olīvu lapu ekstrakts (Olea europea), Brazīlijas zaļais propoliss, cinka bisglicināts un organiskais selēns.

Tabebuja, olīva, cinks un selēns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Oksidatīvais stress rodas organismā nonākot vīrusiem un citām kaitīgām vielām- oksidantiem, kas rezultātā negatīvi ietekmē imunitāti, tāpēc būtiski palīdzēt organismam tikt galā ar šo oksidatīvo stresu. Tabebuja palīdz aizsargāt organismu no ārējiem nelabvēlīgiem faktoriem, savukārt, cinks un organiskais selēns veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Ņemot vērā plašo elpceļu vīrusu izplatību, Goimmune Strong ir mērķēts aizsardzībai pret elpceļu infekcijām.

Pilnu publikāciju par pētījuma rezultātiem iespējams lejuplādēt šeit  

Publikācija piemērota medicīnas speciālistiem, pārējos interesentus, izvēloties uztura bagātinātājus, aicinām konsultēties ar savu ārstu.

Back to top